برگزاری آزمون دوره توجیهی بدو خدمت ویژه پرسنل جدید الاستخدام

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه : آزمون توجیهی بدو خدمت ویژه کارکنان مجموعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در صبح روز پنجشنبه مورخ 19/12/1400 از ساعت 9 الی 11 صبح به صورت حضوری در یک نوبت و همزمان در سراسر کشور برگزار خواهد گردید .

دفترچه سوالات شامل 100 سوال و مدت پاسخگویی به مدت 100 دقیقه خواهد بود.

کارت ورود به جلسه آزمون از طریق سایت مرکز سنجش به آدرس: www.sanjeshp.ir از روز سه شنبه مورخ 17/12/1400 لغایت 8 صبح روز پنج شنبه مورخ 19/12/1400 صادر خواهد شد.

ضمناً :

درب ورودی سالن جهت شروع فرایند آزمون از ساعت 8 تا 45: 8 صبح جهت ورود داوطلبین به حوزه امتحانی باز و از ورود افراد بعد از ساعت ذکر شده جلوگیری به عمل خواهد آمد.

داوطلبان علاوه بر ارائه پرینت کارت ورود به جلسه ملزم به ارائه شناسنامه عکس دار و یا کارت شناسایی معتبر عکس دار می باشند.

داوطلبان می بایست مداد نرم و پاک کن همراه داشته باشند و از همراه داشتن هرگونه جزوه،کتاب،یادداشت،کیف دستی و تلفن همراه،ساعت هوشمند،وسایل هوشمند الکترونیکی و... در جلسه ی آزمون جدا خودداری نموده، در غیر اینصورت بمنزله تقلب تلقی خواهد گردید.

این آزمون شامل سوالات چهار گزینه ای بوده و هر سوال فقط یک پاسخ صحیح دارد و به پاسخ غلط نمره منفی تعلق نمی گیرد.

لازم به ذکر است در خصوص اهمیت گذراندن دوره توجیهی بدو خدمت، شرکت در دوره های آموزشی و استفاده از مزایای مربوطه، منوط به گذراندن این دوره خواهد بود.

منبع:
معاونت توسعه مدیریت و منابع
تعداد بازدید:
293
تاریخ:
1400/12/16
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:3
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal