دومين جلسه مسئولين امور مالي واحدهاي تابعه دانشگاه
دومين جلسه مسئولين امور مالي واحدهاي تابعه دانشگاه

 
جلسه اي در شبكه سرايان با حضور رياست محترم شبكه و سرپرست محترم فرمانداري شهرستان سرايان ، مديريت محترم امور مالي ، مسئولين مالي واحدهاي تابعه ، روساي ادارات مديريت مالي برگزار گرديد .

در ابتدا رياست محترم شبكه با خير مقدم به حاضرين ، اينگونه نشستهاي فني و تخصصي را در زمينه تبادل اطلاعات و رفع مشكلات و فرآيندها موثر ارزيابي نمودند .

سپس مدير مالي دانشگاه با توصيف وضعيت فعلي اقتصاد و تهديدهاي دشمنان ، عبور از اين بحران را مستلزم مديريت صحيح منابع و مصارف دانست و مسئولين امور مالي را ملزم به ارائه اطلاعات مديريتي در زمينه مسائل مالي در جهت تصميمات كارشناسي به مديران نمود.

در ادامه ، با عنايت به نقدينگي كه در اختيار واحدها قرار ميگيرد مقرر شد در زمينه تامين دارو و ملزومات پزشكي براي دوره 4 ماهه تا 6 ماهه اقدام نمايند .

با توجه به حضور تيم پايش وزارت خانه در شهريور ماه ، تاكيد گرديد قبل از شروع برنامه پايش ، واحدها خودارزيابي داشته و با توجه به چك ليستهاي اعلام شده اقدام نمايند .

سپس مهمان ويژه اين جلسه جناب آقاي رسولي مقدم سرپرست محترم فرمانداري شهرستان سرايان با موثر دانستن نقش ذيحسابان و مسئولين مالي در اقتصاد استان و با اشاره به نامگذاري سال 97 به نام استفاده از كالاي ايراني از حاضرين خواستند همت نمايند كه اين تدابير در حد شعار نماند و نقش واحدهاي پشتيباني را در ارائه خدمات سلامت در سطح استان بخصوص در روستاهاي محروم مورد تمجيد قرار داده

 درپايان مديريت محترم مالي دانشگاه روساي ادارات را معرفي نمودند و هر اداره برنامه هاي خود را در سال 97 به سمع حاضرين رساند .

 
 
 
منبع:
مديريت امور مالي
تعداد بازدید:
2559
تاریخ:
1397/05/28
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal