متقاضیان جویای کار

ثبت نام متقاضیان جویای کار

در راستای طرح تکریم ارباب رجوع و با توجه به مراجعات مکرر افراد جویای کار، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بیرجند در فرآیند شناسایی نیروی شرکتی واجد شرایط اقدام به طراحی فرم ثبت نام متقاضیان همکاری با دانشگاه از طریق شرکت های طرف قرارداد را نموده است . داوطلبان می توانند از طریق تکمیل فرم مربوطه نسبت به ثبت اطلاعات خود در سامانه اقدام نمایند تا در صورت وجود مجوز و نیاز، حسب تشخیص دانشگاه از میان ثبت نام کنندگان موصوف بعد از طی فرایند های مربوطه شامل برگزاری آزمون از طریق شرکت طرف قرارداد ،مصاحبه تخصصی و تائید صلاحیت عمومی توسط هسته گزینش دانشگاه و با در نظر گرفتن سایر شرایط ، متقاضیان را با رعایت تشریفات قانونی به صورت شرکتی به کارگیری نماید.

نکات قابل توجه:

1-نظر به اینکه فرم درخواست به منزله شناسائی متقاضیان می باشد بدیهی است ثبت نام در این سایت هیچ گونه حقی را برای متقاضی جهت به کارگیری در دانشگاه ایجاد نمی نماید لذا در صورت نیاز بعد از طی مراحل قانونی از بین متقاضیان از طرف شرکت طرف قرارداد ، دعوت به همکاری به عمل خواهد آمد.

2-انعقاد قرارداد بصورت موقت با شرکت طرف قرار داد جهت خدمت در واحدهای تابعه و بدون هیچ گونه رابطه ی استخدامی با دانشگاه خواهد بود و در صورت نیاز دانشگاه و رضایت از نحوه خدمتی ، شرکت طرف قرارداد نسبت به تمدید قرارداد وی اقدام خواهد نمود.

3-چنانچه مشخص گردد متقاضی اطلاعات خلاف واقع ارائه نموده است دانشگاه مخیر است روند بکارگیری را متوقف و درصورت انعقاد قرارداد از سوی شرکت طرف قرارداد، آن را لغو نماید و متقاضی را به مراجع ذیصلاح جهت برخورد قانونی لازم معرفی نماید.

4- ثبت نام متقاضی زمانی تکمیل ونهایی می باشد که موفق به اخذ کد رهگیری شده باشد.لطفا مراحل ثبت نام را تا مرحله اخذ کد رهگیری تکمیل نمایید.


تاریخ به روز رسانی:
1401/04/13
تعداد بازدید:
15703
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:195
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal