دومين گزارش جشنواره ورزشي/اختتاميه مسابقات فوتسال با حضور دكتر دهقاني

مراسم اختتاميه و تقدير از تيم هاي برتر مسابقات فوتسال جشنواره ورزشي كاركنان و اعضاء هيأت علمي با حضور دكتر محمد دهقاني رئيس دانشگاه  دوشنبه شب 20 اسفند 97 در سالن پرديس دانشگاه برگزار گرديد.
به گزارش كميته ورزش كاركنان، رئيس دانشگاه  در اين مراسم با تقدير از دكتر وجدان معاون توسعه مديريت و منابع، دست اندركاران برگزاري جشنواره ورزشي و ورزشكاران حاضر در مسابقات گفت: از دكتر قائمي نيز به سبب  تلاشهايي كه براي توسعه و پيشرفت دانشگاه كشيد و حضور مستمر و دلگرم كننده اي كه در عرصه ورزشي و رقابت هاي متعدد در مدت تصدي رياست دانشگاه داشت صميمانه تشكر مي كنم

دكتر محمد دهقاني فيروز آبادي با اشاره به شرايط سخت اعتباري مالي دانشگاه افزود: در اين شرايط برگزاري چنين جشنواره اي و كنار هم قرار گرفتن اساتيد و پرسنل بسيار قابل ستايش است
وي تامين و حفظ سلامتي را مهمترين كاركرد ورزش عنوان كرد و افزود: ايجاد دوستي هاي جديد، ارتقاء ارتباطات پرسنلي، تبادل نظر درباره مشكلات سيستم و ارائه راهكار از اثرات ارزشمند برگزاري اين جشنواره ورزشي است.
رئيس دانشگاه با ابراز خرسندي از برگزاري جشنواره ورزشي دانشگاه در چنين سطحي با شركت حدود 400 نفر از پرسنل دانشگاه در كل استان افزود: باعث افتخار است كه دانشگاه علوم پزشكي جزو دستگاههاي پيشرو در عرصه هاي ورزشي  در سطح استان به شمار مي رود.
 دكتر دهقاني ضمن تبريك به تيم ها و نفرات برتر مسابقات فوتسال حاضر در مراسم، ابراز اميدواري كرد كه در ساليان آتي شرايط به گونه اي باشد  دانشگاه بتواند جشنواره هاي ورزشي را با شرايط بهتر و جامعتري برگزار كند.
 
گزارش پاياني مسابقات فوتسال اولين جشنواره ورزشي كاركنان و اعضاي هيئت علمي دانشگاه :
 
تعداد 14  تيم شركت كننده در دو 2 گروه 4 تيمي و 2 گروه 3 تيمي از 15 اسفند در سالن ورزشي پرديس دانشگاه به رقابت پرداختند.  داوري اين مسابقات را 15 داور برتر استان با همكاري كميته داوران هيئت فوتبال بر عهده داشتند. در اين مسابقات تيم شبكه بهداشت و درمان سرايان كه در تمامي بازي ها هيچگونه كارت زرد يا قرمزي دريافت نكرده بود، جام  اخلاق را از آن خود كرد، حسن جلالي از تيم هيأت علمي به عنوان بازيكن اخلاق و ابوالفضل قرباني از شبكه بهداشت سربيشه با 6 گل زده، آقاي گل مسابقات شد.

تيم شبكه بهداشت و درمان شهرستان زيركوه در مرحله گروهي پس از برد مقابل تيم هاي خوسف و رياست به عنوان سرگروه به مصاف تيم سرايان رفت و پس از شكست اين تيم در نيمه نهايي مقابل سربيشه قرار گرفت و توانست اين تيم را نيز با نتيجه 3 بر 2 شكست دهد و در ديدار فينال مقابل تيم سازمان مركزي دانشگاه قرار گيرد و پس از كسب نتيجه مساوي در وقت قانوني توانست با برد در ضربات پنالتي قهرمان اين دوره از رقابت ها گردد و به اين ترتيب تيم سازمان مركزي مقام دوم را بدست آورد. در ديدار رده بندي تيم هيأت علمي با برد مقابل تيم شبكه بهداشت و درمان سربيشه در ضربات پنالتي توانست مقام سوم را كسب نمايد.

 

 

 

 

 
 
 
 
همكاران مي توانند جهت كسب اطلاعات لحظه اي مسابقات به كانال ورزش كاركنان در شبكه هاي اجتماعي با آدرس bums_sport@مراجعه فرمايند.
منبع:
وبدا-روابط عمومي دانشگاه
تعداد بازدید:
1021
تاریخ:
1397/12/21
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal