وعده هاي مدير دانشجويي در مراسم روز دانشجو عملي شد
سه پروژه سالن ورزشي نشاط، سالن تلويزيون خوابگاه فاطميه و فضاي جديد سلف سرويس دانشگاه با حضور رئيس دانشگاه و جمعي از معاونين و ساير مسئولين دانشگاه به بهره برداري رسيد.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه، مدير دانشجويي دانشگاه در آيين بهره برداري از پروژه هاي مذكور با ارائه گزارشي مختصر از مراحل ساخت، آماده سازي و تجهيز پروژه هاي معاونت فرهنگي دانشجويي كه امروز به بهره برداري رسيد گفت: احداث سالن ورزشي نشاط و سالن تلويزيون خوابگاه فاطميه در فضايي به مساحت 250 مترمربع از سال 95 شروع و با حمايت هاي مادي و معنوي رئيس دانشگاه و معاون توسعه مديريت و منابع و تلاش مستمر همكاران مجموعه معاونت فرهنگي دانشجويي دانشگاه و تجهيز آن نيز در كمتر از يك ماه، امروز مورد بهره برداري قرار گرفت.
 
دكترعباس جوادي اضافه كرد:براي ساخت و تجهيز دو پروژه مذكور حدود 4 ميليارد ريال اعتبار صرف گرديده است
وي با اظهار اينكه يكي از چالش هاي ما در اين حوزه محدوديت فضاي سلف سرويس بوده است خاطرنشان كرد: عمليات ساختماني فضاي جديد سلف نيز در فضايي به مساحت 572 مترمربع در سال 95 آغاز گرديد.
جانشين معاون فرهنگي دانشجويي در ادامه اعلام داشت كه 10 ميليارد و 200 ميليون ريال براي ساخت و تجهيز اين پروژه هزينه شده است.
دكتر جوادي ساخت و تجهيز رختشويخانه در خوابگاه هاي دانشجويي را از اقدامات مهم و ارزشمند معاونت فرهنگي دانشجويي عنوان كرد و گفت: در اين زمينه نيز بيش از يك ميليارد و 200 ميليون ريال هزينه شد.
وي با اشاره به مشكلات اينترنت خوابگاهي از جمله عدم دسترسي به اينترنت پرسرعت و قطع و وصل مداوم اينترنت افزود: با پيگيري ها و جذب اعتباري كه در اين زمينه صورت گرفت، امكان نصب اكسس پوينت هاي با ظرفيت بالا فراهم شد.
مدير دانشجويي دانشگاه از نصب و ارزيابي نقاط دسترسي اينترنتي اكسس پوينت هاي جديد خبر داد و گفت: در حال حاضر در برخي طبقات و راهروهاي خوابگاه اين كار صورت گرفته است و اميدواريم بهره برداري نهايي تا حداكثر دو هفته آينده صورت گيرد.
دكتر جوادي با بيان اينكه خوابگاه دانشجويي پسرانه وليعصر(عج) در سال 1375 به بهره برداري رسيده است گفت: متاسفانه فضاي بيروني و محيطي اين خوابگاه به هيچ عنوان مناسب و در خور شان دانشجويان و دانشگاه نيست.
وي از آغاز عمليات حصاركشي اين خوابگاه با تخصيص 3 ميليارد و 500 ميليون ريال خبر داد و افزود: اميدواريم خلا قانوني موجود در ارتباط با شهرداري را رفع كنيم و بتوانيم بهسازي و فصاسازي مناسبي را در پرديس اين خوابگاه داشته باشيم
جانشين معاون فرهنگي دانشجويي با اشاره به نشست اخير هيات امناي دانشگاه از پيشنهاد و اخذ مجوز ساخت خوابگاه متاهلين با 60 ميليارد اعتبار خبر داد و تصريح كرد: اين پروژه در پرديس خوابگاه وليعصر ساخته خواهد شد.
دكترجوادي با تاكيد و يادآوري خدمات ارزشمند مسئولين سابق معاونت فرهنگي دانشجويي و قدرداني ويژه از زحمات دكتر دستجردي، دكتر ناصري و آقاي استادي گفت: فعاليت هاي شاخص و دستاوردهاي ارزشمندي در اين حوزه به همت همكاران و با مشاركت و فعاليت گسترده دانشجويان عزيز در سال 97  رقم خورد كه در اين جلسه فرصتي براي بيان آن نيست
وي آرامش موجود در حوزه دانشجويي فرهنگي به ويژه در سالجاري كه با چالش هاي مالي و اعتباري مواجه بود را ماحصل درك عميق دانشجويان از شرايط موجود و همچنين همدلي، تلاش شبانه روزي و پاسخگويي مستمر و مداوم همكاران دانست و گفت:خوشبختانه بيشترين همكاري در حدود 8 ماه فعاليتم در مجموعه فرهنگي دانشجويي را از سوي معاونت هاي مختلف دانشگاه به ويژه معاون توسعه مديريت و منابع دانشگاه شاهد بودم.
مدير دانشجويي دانشگاه كه بعد از گذشت سه ماه از مراسم پرسش و پاسخ ويژه روز دانشجو در آذرماه سالجاري به تمامي وعده هايي كه در اين برنامه داده بود جامع عمل پوشانده است گفت: اميدوارم طي مدتي كه در خدمت همكاران و دانشجويان بوده ام توانسته باشم اداي دين كرده و چند صباحي هم كه فرصت ارزشمند خدمت در اين حوزه را داشته ام در جهت بهبود وضعيت صنفي رفاهي دانشجويان دانشگاه گام هاي مثبتي برداشته باشم.
دكتر جوادي صحبت هاي خود را با قدرداني از حمايت هاي بي دريغ دكتر دهقاني رئيس دانشگاه و مجموعه معاونين و همچنين فعاليت هاي صادقانه، خالصانه و شبانه روزي تمامي واحدهاي معاونت فرهنگي دانشجويي به پايان رساند. 
منبع:
وبدا-روابط عمومي دانشگاه
تعداد بازدید:
661
تاریخ:
1397/12/15
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal