جلسه نظام پذيرش و بررسي پيشنهادهاي دانشگاه
جلسه نظام پذيرش و بررسي پيشنهادهاي دانشگاه

جلسه نظام پذيرش و بررسي پيشنهادهاي دانشگاه روز سه شنبه مورخ 18/10/97 با حضور دبير و مسئول دبيرخانه و نمايندگان نظام پيشنهادها در سالن كنفرانس معاونت تحقيقات برگزار گرديد.

در ابتداي جلسه دبير محترم نظام پيشنهادها، آقاي دكتر مجيد شايسته، از نمايندگان فعال معاونت توسعه مديريت و منابع و معاونت بهداشتي به خاطر پيگيري به موقع پيشنهادات كارشناسي تشكر نمودند.

سپس خواستار اطلاع رساني بيشتر  در حوزه ها شدند و باتوجه به اينكه آخرين جلسه نظام پيشنهادها در هفته ي اول اسفند ماه برگزار خواهد شد از نمايندگان خواستند تا هرچه زودتر به بررسي پيشنهادات ارسالي پرسنل پرداخته و پيشنهادات تاييد شده را به كميته اصلي تا اواخر بهمن ماه ارسال نمايند.

ضمناً باتوجه به تشكيل كميته چهار نفره منتخب شوراي راهبري توسعه براي بررسي پيشنهادات اجرايي حوزه ها از نمايندگان خواستند تا در اسرع وقت كليه ي پيشنهادات اجرايي خود را در سال 96 و 97 به دبيرخانه شورا ارسال نمايند تا گزارش نهايي جهت طرح در كميته تدوين گردد.

در پايان مقرر گرديد در جلسه بعدي كليه ي نمايندگان گزارش عملكرد كميته فرعي نظام پيشنهادها در حوزه خود را در قالب فايل پاورپوينت جهت جمع بندي نهايي و ارائه گزارش عملكرد ساليانه نظام پيشنهادها به وزارت اماده و ارائه نمايند.

 
 
منبع:
معاونت توسعه مديريت و منابع
تعداد بازدید:
157
تاریخ:
1397/10/25
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal