مراسم گراميداشت روز حسابدار در تاريخ 15 آذرماه در سالن اجتماعات معاونت غذا و دارو دانشگاه
برگزاري مراسم گراميداشت روز حسابدار در تاريخ 15 آذرماه در سالن اجتماعات معاونت غذا و دارو دانشگاه

به گزارش روابط عمومي معاونت توسعه و مديريت منابع، مراسم گراميداشت روز حسابدار در تاريخ 15 آذرماه در سالن اجتماعات معاونت غذا و دارو دانشگاه برگزار شد.

در اين مراسم جناب آقاي دكتر دهقاني سرپرست دانشگاه ضمن تبريك روز حسابدار به همه حسابداران، از زحمات همه همكاراني كه در جهت استفرار نظام نوين مالي در دانشگاه تلاش كردند تشكرو قدرداني كردند.
سرپرست دانشگاه در ادامه افزودند، از افتخارات وزارت بهداشت اين است كه اولين دستگاهي است كه نظام نوين مالي و حسابداري تعهدي را اجرا كرده است كه قطع به يقين اين امر به همت تلاش همه مديران مالي و همكاران اين حوزه محقق گرديده است.
دكتر دهقاني انضباط مالي ، مديريت صحيح هزينه ها و ساماندهي اموال دانشگاه را يكي از مهم ترين اهداف حوزه مالي بيان كردند.
 
 
 

در ادامه دكتر وجدان معاون توسعه و مديريت منابع دانشگاه به نقش اساسي و كليدي مديران مالي و حسابداران در تامين منابع و صرفه جويي در هزينه ها و ايجاد منافع در سيستم تاكيد كردند. 

ايشان با بيان اينكه همه همكاران بايد به سمتي بروند كه با تلاش فراوان تا حد امكان خطا در سيستم را به صفر برسانند و همه با هم به سمت پويايي فرايندها گام بردارند، در ادامه افزودند امروز در شرايط سخت اقتصادي قرار داريم و بايد همه منابع خصوصا منابع مالي به درستي مديريت شود تا با همدلي و همت و تعامل مجموعه، اين بحران پشت سر گذاشته شود و در رسيدن به اهداف موفق عمل شود. ايشان در پايان از زحمات مدير سابق امورمالي دانشگاه جناب اقاي شفيع نيا تشكر كردند.
 

در پايان مديريت امور مالي دانشگاه ضمن تشكر از حمايت هاي رياست و معاونت توسعه دانشگاه از حوزه مالي به تشريح پيشينه حسابداري در جهان و ايران پرداختند و افزودند انجمن حسابداران خبره ايران و جامعه حسابداران رسمي ايران به عنوان اعضاي بين المللي حسابداران، به منظور تجليل از حسابداران و شناساندن حرفه حسابداري و نقش حسابداران در فعاليت هاي اقتصادي و اجتماعي به عموم از 14 تا 21 آذر ماه هر سال را به عنوان هفته حسابداري و روز 15 آذر ماه را به عنوان روز حسابدار انتخاب كردند. آقاي احمدي در ادامه با تبريك روز حسابدار به پرسنل، خواستار تعامل هر چه بيشتر همكاران  اين حوزه در جهت نيل به اهداف پيش رو شدند.

 
در پايان اين مراسم از پيشكسوتان حوزه مالي و كارمندان برتر اين حوزه تقدير به عمل آمد.

قابل ذكر است در حاشيه اين مراسم، كارگاه آموزشي تداركات الكترونيك براي همكاران امور مالي دانشگاه برگزار گرديد.

 
 

 

 

منبع:
معاونت توسعه مديريت و منابع
تعداد بازدید:
295
تاریخ:
1397/09/15
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:38
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal