دومين جلسه مسئولين امور مالي واحدهاي تابعه دانشگاه
دومين جلسه مسئولين امور مالي واحدهاي تابعه دانشگاه

 
جلسه اي در شبكه سرايان با حضور رياست محترم شبكه و سرپرست محترم فرمانداري شهرستان سرايان ، مديريت محترم امور مالي ، مسئولين مالي واحدهاي تابعه ، روساي ادارات مديريت مالي برگزار گرديد .

در ابتدا رياست محترم شبكه با خير مقدم به حاضرين ، اينگونه نشستهاي فني و تخصصي را در زمينه تبادل اطلاعات و رفع مشكلات و فرآيندها موثر ارزيابي نمودند .

سپس مدير مالي دانشگاه با توصيف وضعيت فعلي اقتصاد و تهديدهاي دشمنان ، عبور از اين بحران را مستلزم مديريت صحيح منابع و مصارف دانست و مسئولين امور مالي را ملزم به ارائه اطلاعات مديريتي در زمينه مسائل مالي در جهت تصميمات كارشناسي به مديران نمود.

در ادامه ، با عنايت به نقدينگي كه در اختيار واحدها قرار ميگيرد مقرر شد در زمينه تامين دارو و ملزومات پزشكي براي دوره 4 ماهه تا 6 ماهه اقدام نمايند .

با توجه به حضور تيم پايش وزارت خانه در شهريور ماه ، تاكيد گرديد قبل از شروع برنامه پايش ، واحدها خودارزيابي داشته و با توجه به چك ليستهاي اعلام شده اقدام نمايند .

سپس مهمان ويژه اين جلسه جناب آقاي رسولي مقدم سرپرست محترم فرمانداري شهرستان سرايان با موثر دانستن نقش ذيحسابان و مسئولين مالي در اقتصاد استان و با اشاره به نامگذاري سال 97 به نام استفاده از كالاي ايراني از حاضرين خواستند همت نمايند كه اين تدابير در حد شعار نماند و نقش واحدهاي پشتيباني را در ارائه خدمات سلامت در سطح استان بخصوص در روستاهاي محروم مورد تمجيد قرار داده

 درپايان مديريت محترم مالي دانشگاه روساي ادارات را معرفي نمودند و هر اداره برنامه هاي خود را در سال 97 به سمع حاضرين رساند .

 
 
 
منبع:
مديريت امور مالي
تعداد بازدید:
8
تاریخ:
1397/05/28
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal